Kalendarz zajęć (Warszawianka)

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 20 do 26-11-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
50 min

TBC

Mateusz Hajda

Duża Sala

50 min

PŁASKI BRZUCH

Ilona Polak

Duża Sala

   
50 min

PŁASKI BRZUCH

Magda Nocuń

Duża Sala

   
08:15
50 min

FAT KILLER

Mateusz Hajda

Duża Sala

50 min

FAT KILLER

Ilona Polak

Duża Sala

50 min

TBC

Klaudia Sygit

Duża Sala

50 min

FAT KILLER

Klaudia Sygit

Duża Sala

50 min

TBC

Magda Nocuń

Duża Sala

   
08:30          
50 min

FAT KILLER

Marta Buza

Duża Sala

50 min

TBC

Klaudia Krupa

Duża Sala

09:30
50 min

PILATES

Dorota R-M

Duża Sala

 
50 min

PILATES

Dorota R-M

Duża Sala

50 min

ZDROWE PLECY

Dorota R-M

Duża Sala

 
50 min

TBC

Marta Buza

Duża Sala

50 min

PILATES

Klaudia Krupa

Duża Sala

09:45  
60 min

JOGA ŁAGODNA 60 min

Katarzyna Zasławska-Kowal

Duża Sala

         
10:30
50 min

AKTYWNE 9 MIESIĘCY

Kasia Sempolska

Duża Sala

 
50 min

AKTYWNE 9 MIESIĘCY

Kasia Sempolska

Duża Sala

90 min

FLOW JOGA

Katarzyna Zasławska-Kowal

Duża Sala

 
50 min

ZDROWE PLECY

Marta Buza

Duża Sala

50 min

ZUMBA

Iza Ciechomska

Duża Sala

11:15  
45 min

GIMNASTYKA SENIORA

Magda Hejnrych

Duża Sala

         
11:30
50 min

KLUB AKTYWNEJ MAMY - zajęcia z rezerwacją

Kasia Sempolska

Duża Sala

 
50 min

KLUB AKTYWNEJ MAMY - zajęcia z rezerwacją

Kasia Sempolska

Duża Sala

   
75 min

FLOW JOGA

Katarzyna Zasławska-Kowal

Duża Sala

50 min

FAT KILLER

Valerii Dvornik

Duża Sala

12:15      
45 min

GIMNASTYKA SENIORA

Magda Hejnrych

Duża Sala

     
17:00
50 min

FAT KILLER

Valerii Dvornik

Duża Sala

50 min

TBC

Magda Nocuń

Duża Sala

50 min

FAT KILLER

Valerii Dvornik

Duża Sala

50 min

TBC

Mateusz Hajda

Duża Sala

50 min

TBC

Magda Nocuń

Duża Sala

   
18:00
50 min

ZUMBA TONING

Kasia Koś

Duża Sala

50 min

PŁASKI BRZUCH

Magda Nocuń

Duża Sala

50 min

ZUMBA

Kuba Wrzesień

Duża Sala

50 min

ZUMBA

Kasia Koś

Duża Sala

50 min

ZDROWE PLECY

Magda Nocuń

Duża Sala

   
19:00
50 min

TBC

Mateusz Hajda

Duża Sala

50 min

ZUMBA

Ala Starosta

Duża Sala

50 min

SEXY PUPA

Dorota Perczyńska

Duża Sala

50 min

POWER BAR

Paweł Mucha

Duża Sala

     
20:00
50 min

POWER BAR

Mateusz Hajda

Duża Sala

50 min

POWER BAR

Paweł Mucha

Duża Sala

50 min

PILATES

Klaudia Krupa

Duża Sala

50 min

TBC

Paweł Mucha

Duża Sala

     
21:00
90 min

BOKS

Tomek Kostecki

Duża Sala

50 min

TBC

Paweł Mucha

Duża Sala

90 min

BOKS

Tomek Kostecki

Duża Sala

50 min

PŁASKI BRZUCH

Ilona Polak

Duża Sala

     
← →